niedziela, 6 października 2019

6 X, do Domu...

Moja Mama Weronika odeszła do Domu. Wczoraj kończąc dzien I soboty i św. Faustyny o godz. 23.55. Jedna z moich współsióstr napisała w smsie, ze w te 5 min Maryja zdążyła zabrać Ją do Nieba. Wierzę i ufam w Miłosierdzie! I w pomoc Maryi i świętych.
Łaską jest, ze mogłam być przy śmierci, i też wraz z Tatą! Trzymaliśmy Mamę za ręce i modliliśmy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
Proszę o modlitwę z wdzięcznością Bogu za moją Mamę Weronikę.

12 komentarzy:

 1. Wyrazy współczucia..to wielka łaska być przy konajacych..nie wiele osób to rozumiem. W ostatnich dniach odeszło kilku moich bliskich...

  OdpowiedzUsuń
 2. + tak, jestem. Modlę się za Ciebie i za Tatę (masz rodzeństwo?)

  dopiero po 3 miesiącach po śmierci mojego taty, kiedy trochę odpoczęłam po wszystkich atrakcjach związanych z opieką nad nim, zaczynam tęsknić. nie, nie chciałabym, żeby żył, nie w takim cierpieniu jak w ostatnich miesiącach. chciałabym raczej już go spotkać Tam. Może byłby taki jak wcześniej, zanim zaczęła się ta choroba. może. może.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za modlitwę.
   Mam brata o 5 lat starszego. Ma żonę i dzieci (już duże :). Mieszka tez w Wilnie, bardzo pomagał Rodzicom. Coś załatwić, zawieźć, przywieźć itp. W pielęgnacji chorej raczej nie potrzebowaliśmy go. Ale pogrzeb,organizacja, i owszem.

   Usuń
 3. Niech odpocznie w ramionach kochającego Ojca!

  OdpowiedzUsuń
 4. Za zycie Mamy niech Bog bedzie uwielbiony!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. +
  To wielka łaska móc tak odchodzić, z jednych kochających ramion w drugie...
  Pomodlę się za Nią i za Was...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujmy Bogu za Jej życie , za to że dał Ci Baranko taką wspaniałą Mamę. Jestem z Tobą i Twoją Rodziną. Bardzo rozumiem, bo w czerwcu odeszła moja Mama.Obejmuję modlitwą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, Malutka!
   No to nasze kochane Mamy mogą sobie już nas wspierać z góry... Mam wdzięczność w sercu!

   Usuń